Oko

Film Anděl Páně 2

Film Anděl Páně 2
Film Anděl Páně 2 je příběh anděla Petronela a čerta Uriáše.

Pohádková podívaná Anděl Páně se řadí mezi filmy, které o Vánocích na televizních obrazovkách jednoduše nemůžou chybět. A teď se fanoušci této vánoční pohádky dočkají i jejího pokračování. Děj filmu se bude točit opět kolem přespříliš snaživého anděla Petronela a čerta Uriáše, který mu dělá jeden naschvál za druhým. Ačkoli by tito dva měli být nepřátelé a protivníci, jsou vlastně i tak trochu kamarádi. Následky jejich posledního blbnutí však hrozí nést strašlivé ovoce. Na Zemi se jim totiž zakutálí jablko ze stromu Poznání a jim zbývá jen několik málo hodin na to, aby ztracené jablko našli a vrátili zpět.

Na Zemi jsou právě v plném proudu oslavy svátku svatého Mikuláše a na ulicích jsou plných andělů a čertů by se dva opravdoví měli bez problémů ztratit. Brzy se ale ukáže, že hledání jablka nebude probíhat až tak lehce. Petronel s Uriášem navíc narazí na řadu lidí, kteří by jejich pomoc určitě ocenili, ale i na několik takových, pro které by měli nachystat místo v pekle. Pojďme se spolu s filmem Anděl Páně podívat, zda se jim podaří jablko ze stromu Poznání včas nalézt a zachránit přitom malou Anežku a její maminku před zákeřným vydřiduchem Košťálem?

Anděl Páně 2 se opět spoléhá na herecké hvězdy Jiřího Dvořáka a Ivana Trojana a k nim se přidají například Jiří Bartoška, Vica Kerekes nebo Bolek Polívka.


Další články

Topol osika plodí tobolky s ochmýřenými semeny.
Šikmá věž v Pise byla zbudována jako zvonice chrámu.
Nerost stříbro se nachází vždy druhotné.
Surrealismus se snažil dospět k absolutní realitě.
Island je ostrov gejzírů a sopek ve vlnách severního Atlantiku.
Lama huanako oživuje svojé přítomností nejvyšší oblasti Kordiller
Čtverzubec hnědý obývá řeky Afriky.
Diskobolos vznikl v klasickém řeckém období.
Hra člověče nezlob se aneb do bezpečí s figurkami.
Indická masáž není vhodná pro lidi, kteří trpí vysokým tlakem.
Talířovka svítivá obývá pobřeží značné části světa.
Lama je zvíře s hlavou a ušima muly, tělem velblouda, ocasem koně a nohama jelena.

Film Anděl Páně 2 má svoji devizu v ústřední dvojici Trojan-Dvořák. Film vznikl podle scénáře Marka Epsteina v produkci společnosti Marlene Film Production a v koprodukci České televize.

Informační stránky Yin.cz Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů