Oko

Chovatelská výstava vetřelců

Aliena si užívá pozornosti, chovatelskou výstavou, již pořádá císař Peťas, proudí davy návštěvníků a ona je právem nejobdivovanějším exponátem.

Zprvu se císař Peťas obával, že pokud bude pořádat chovatelskou výstavu vetřelců, bude mít o exponáty nouzi, opak je však pravdou, jeho pozvání přijala řada předních chovatelů. Darth Vader se přišel pochlubit svým chovem, profesor Kleist přijel prezentovat Rogue Aliena a malá Newt je zde s Mikešem, díky kterému se jí podařilo uniknout z LV-426.

Alienin olivovým olejem naolejovaný a pečlivě vyleštěný chitinový exoskelet se jen blyští, jako břitva ostré drápy a bodec zakončující její ocas vzbuzují respekt stejně, jako již ostatně samotný pohled na mohutnou vetřelčí královnu. Aliena způsobně stojí jako modelka prezentující na přehlídkovém molu nejnovější oděvní kolekci, hlavu hrdě vztyčenou, je živoucím zosobněním elegance a důstojnosti. Její rozměrný lebeční plát dominuje celé hale a na závěr výstavy ji čeká slavnostní převzetí ceny - prvního místa ohodnocujícího ji jako nejhodnotnější exponát.

Nyní je Aliena čistokrevný vetřelec s průkazem původu a šampionka výstavy, zakladatelka Peťasova chovu vetřelců.

císař galaktického impéria Peťas


Další články

Bučina je smíšený les s dominancí buku lesního.

Ples robotů pod záštitou císaře Peťase navazuje na první ročník každoroční tradicí.

Jihoamerický brouk titán obrovský, který obývá deštné pralesy Jižní Ameriky, je největší známý brouk a zástupce recentního hmyzu vůbec.

Osekaný kmen stromu s osekanými pahýly větví ostrev sloužil k překonání hradeb.

Posezení v rozkvetlé přírodě a letní grilování se polečností Alieny, Lissiel a ostatních.

Dodnes někdy používané římské číslice představují způsob zápisu čísel pomocí několika vybraných písmen latinské abecedy.

Důležitá bitva u Slavkova, která psala dějiny, ve variantě, jak se odehrála v universu impéria císaře Peťase.

Chovatelská výstava vetřelců z chovu císaře peťase i dalších chovů.

Články:

Císař Peťas si přichází pro Alienu unesenou predátory a odvede si ji zpět domů.

Krátký příběh Dobytí Morie vypráví o lovu na balroga.

Naše setkání s mistrem Yodou, který si chvilku moralizuje, nakousne téma princezny Leii a zahrávání si s Temnou stranou.

Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů