Oko

Alienin let TIE AlienDefenderem

Držíce pilotní páku uzpůsobenou pro její dlouhé prsty, pilotuje Aliena pevnou rukou svůj TIE AlienDefender, v podstatě zvětšenou variantu klasického TIE Defenderu, zakrouží dvakrát kolem svého hnízda, z kterého před chvílí odstartovala, pak postaví TIE AlienDefender "na ocas", kopne do kobyl a vyrazí přímo vzhůru, zrychlení její plnokrevné stíhačky ji zatlačí do sedačky.

Stíhačka se prokusuje vrstvami atmosféry, hnízdo pod ní se zmenšuje, už připomíná mravenčí kupku, pak krtinec a nakonec vlétne Aliena do mraků, které jí zastřou pohled na její hnízdo.

Poháněna silnými motory proráží mraky a pokračuje stále výš a výš, netrvá dlouho, pouhých pár minut a osvobozuje se z gravitačního pole planety.

Aliena se ohlásí letové kontrole na Peťasově majestátu, která ji navede do výcvikové oblasti vesmírné střelnice. Aliena přepne zbraně do výcvikového módu a už se nahání s výcvikovou variantou supích droidů. Výstřel střídá výstřel, střílí po sobě slabými lasery, které nepoškodí stroj, ale jsou schopny sepnout čidlo zaznamenávající zásahy.

Po skončení simulovaného boje přepne Aliena zbraně zpět na ostrou střelbu a pokračuje v letu na Peťasův majestát. Jak se přibližuje, zprvu v dáli malý hvězdný destruktor před ní vyroste do gigantické velikosti. Aliena vlétne do hangáru, zaparkuje TIE AlienDefender, vystoupí z kabiny, předá stroj mechanikům a vydá se za císařem Peťasem. Cestou jí přijde na mysl, jak si posádka Peťasova majestátu zvykla na její přítomnost, zatímco zprvu budila úlek a divoké reakce, nyní se již nikdo nevzrušuje ani jejím příchodem, ani příchodem kohokoli dalšího z jejího hnízda, někteří ji naopak přátelsky zdraví. Tohle by se mohlo vymstít, pokud by se na palubě někdy objevili divocí vetřelci. Na druhou stranu by přítomnost cizích vetřelců spolehlivě vycítila a hrozbu dokázala zlikvidovat.

lord Peťas


Další články

Alienin čokoládový dort na oslavě jejích narozenin.

Terminátor: Příběh Cameron na cestě za Johnem Connorem.

Gabriela v příběhu o znovuvybudování civilizace.

Alieně zachutnala zelenina a zařadila ji na svůj jídelníček.

Vetřelčí královna Aliena je domácí mazlík na císařském dvaře císaře Peťase.

Náročný Alienin výcvik v bojových uměních.

Alieniny dcery vetřelčí valkýry cvičí a trénují.

Obranná bitva u planety Shili vedená velkoadmirálem Thrawnem.

Čepele Lissieliných světelných mečů září karmínově červenou barvou.

Alienin let TIE AlienDefenderem do blízkého vesmíru.

Několik základních postřehů a zkušeností, jak chovat vetřelce a čemu při jejich chovu věnovat pozornost.

Alienin let TIE AlienDefenderem na Peťasův majestát.

Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů