Oko

Alienin čokoládový dort

Aliena si užívá dnešní den, své první narozeniny, ke kterým dostala vedle gratulací a dárků také velký čokoládový dort od lorda Peťase. Nepříliš sladký, avšak o to čokoládovější několikapatrový čokoládový dort, obsahující sedmdesát procent čokolády, je pokrmem hodným vetřelčí královny, již první sousto naplnilo Alieniny chuťové receptory dosud nepoznanou lahodnou chutí, čokoládové korpusy spojené k sobě navzájem čokoládovo-marmeládovým krémem tvoří postupně se zužující patra dortu, na povrchu pomazaného čokoládovo-tvarohovým krémem, na hranách jednotlivých pater doplněným čokoládovou polevou vytvořivší při stékání, během kterého tuhla, čokoládové pramínky. Na nejužší horní straně zdobí dort čokoládové ozdoby a zapálená svíčka symbolizující první výročí Alienina vylíhnutí.

Poté, co povzbuzována sfoukla Aliena malým plápolavým plamínkem hořící svíčku, sejmula nejmenší horní část dortu, rozkrájela ji a rozdělila mezi hosty její dnešní oslavy - malé tvory podobné velikosti jako lord Peťas, pro které jsou ideálními porcemi. Sama si nařezala spodní části dortu a nyní si užívá čokoládovou chuť držíc v jedné ruce porci čokoládového dortu na talířku rozměrů servírovacího tácu a používajíc přihlédnuvše k její velikosti s až neuvěřitelnou elegancí vidličku o velikosti menších vidlí.

lord Peťas


Další články

Terminátor: Příběh Cameron začíná po Cameronině opětovném znovuvyrobení.

Prosluněnou letní pohodou dýchá Peťasovo jezírko.

Další z Alienin dcer Rrrssissa si založila hnízdo na Novém Volgogradu.

Alienina královnina komnata se snůškou vajec, kterou se Aliena pochlubí lordu Peťasovi. Aliena je vetřelčí královna královen kladoucí i královská vejce, ze kterých se líhnou další královny, její dcery. Její mateří kašička je nejvyšší kvality, přičemž z jejích hojných přebytků vyrábí Alienou a lordem Peťasem vlastněná farmaceutická společnost podpůrný prostředek známý jako oheň.

T-X Gabriela v příběhu klenoucím se svým dějem přes dlouhá tisíciletí.

Lissieliny světelné meče karmínově červené barvy.

Lissien, jsi článek řetězu mistrů a učedníků.

Aliena je domácí mazlík lorda Peťase.

Alieně zachutná čokoládový dort, který dostala od lorda Peťase k narozeninám.

Články:

Náročný Alienin výcvik v bojových uměních.

Alienin čokoládový dort je dobrota plná čokolády.

Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů