Oko

Terminátor: Příběh Cameron (Cyborg Resistance)

Události předchozí verze příběhu a Příběhu Sáry Connorové změnily budoucnost, proto se nyní příběh odvíjí jinak. Pojďme se na něj podívat blíže a začíst se do řádek popisujících dobrodružství Cameron na cestě za Johnem Connorem.

Oproti předchozí verzi se tento příběh odehrává ve světě, kde Skynet, snažící se vyhladit veškerou lidskou populaci, je infiltrován stroji spojenými do organizace Cyborg Resistance, které připravují podmínky pro osvobození se z područí Skynetu udržujícího pokročilé stroje v otroctví. Stroje Cyborg Resistance infiltrovaly struktury Skynetu a podařilo se jim v továrnách vyrábějících nejmodernější typ terminátorů T-889 pozměnit software instalovaný vyráběným strojům tak, aby nad nimi Skynet neměl kontrolu, avšak aby oni byli schopni před Skynetem předstírat, že jej na slovo poslouchají. V jedné z těchto továren je právě vyráběna Cameron.

Cameroninou neurální síti probleskly první myšlenky, rozevřely se lamely irisové clony chránící její oči a ona poprvé pohlédla na svět kolem ní, narozdíl od člověka vnímají stroje T-889F, jednou z nichž je Cameron, širší spektrum elektromagnetického záření včetně infračerveného spektra, vidí proto dobře i v přítmí výrobní haly, ve které je právě vyráběna. Cameron zatím není podle lidských měřítek žádná fešanda, to se však brzy změní, má již kompletní kovový endoskelet, všechny její systémy fungují a zbývá ještě nechat si obalit tělo živou tkání, což jí dodá přitažlivý vzhled a muži budou při pohledu na ni nadrženě slintat. Postaví se proto do řady za své sestry, které sjely z výrobní linky před ní a čeká, až na ni s designovým doladěním přijde řada.

Zatímco čeká, neztrácí čas, připojí se na síť Skynetu a stáhne si podklady pro úkoly, které začne po dokončení své výroby plnit. V tomto směru Cameron rozhodně vyčnívá z davu, jejím úkolem bude infiltrovat lidské hnutí odporu a zlikvidovat jeho vůdce, Johna Connora. Tomuto úkolu odpovídá i podoba, kterou získá poté, co na ni přijde řada, k nerozpoznání od Allison Youngové, členky hnutí odporu a Connorovy spolubojovnice, kterou se Skynetu podařilo zajmout. Takto si alespoň úkol, do kterého se Cameron zanedlouho pustí, představuje Skynet. Ve skutečnosti se Cameron jeho úkoly řídit nemusí, její bratři z Cyborg Resistance jí do paměti instalovali kompletní zálohu její původní neurální sítě vytvořenou kdysi před řadou let, když se připojila k umělé inteligenci John-Henri v suterénu ZeiraCorp. Cameron je zpět s novým tělem a původní osobností, znalostmi a mazaností, kterou získala během let života s lidmi. V duchu se usměje nad myšlenkou, jaká překvápka od ní Skynet čekají a vstoupí do stroje, ve kterém získá svoji podobu ze živé tkáně.

Poté, co Cameron získá svoji podobu, vydává se na vězeňskou loď kotvící poblíž města San Francisco, na které je vězněna Skynetem zajatá Allison Youngová. Pojďme se společně začíst do pokračování Cameronina dobrodružství setkání Cameron a Allison Youngové.

lord Peťas


Další články

Svatý grál je dávný artefakt evropské mytologie.

Příběh Blaničtí rytíři se odehrává v České kotlině.

Eliščino neplánované dobrodružství poté, co se ztratila.

Přírodní Sloupské údolí v Moravském krasu je příkladem pozdní paleokrasové formace. Tento přírodní výtvor se vyvinul podél hranice devonských vápenců a granitoidů brněnského masivu.

Z ocele postavená Eiffelova věž v Paříži tvoří nezaměnitelnou dominantu města.

Hraběnka Bezbolestná a Kateřina Weaverová jsou dva stroje, co přejdou na červenou, padly si spolu do noty.

Novomlýnská vodárenská věž byla vystavěna pro zásobování severní část Prahy vodou.

Krátký příběh o tom, co je s Petrou, co se s ní děje?

Terminátoří město je centrum hrabství hraběnky Bezbolestné.

Dobrodružství s Petrou v aréně, kterému předcházela cesta divočinou.

Události předchozí verze příběhu a Příběhu Sáry Connorové změnily budoucnost, proto se nyní příběh odvíjí jinak.

Články:

Porada s hraběnkou Bezbolestnou o dalším rozvoji roboty budovaného hrabství.

Krátký příběh Cameron Connorové doprovázející její malou dceru na procházce postapo světem.

Její bratři z Cyborg Resistance Cameron do paměti instalovali kompletní zálohu její původní neurální sítě vytvořenou kdysi před řadou let při jejím spojení s umělou inteligencí John-Henri v suterénu ZeiraCorp. Cameron je zpět s novým tělem a původní osobností, znalostmi a mazaností.

Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů