Oko

Korveta Mlsný hranostaj

Korveta Mlsný hranostaj třídy Raider slouží ve stavu imperiální flotily.

Korveta Mlsný hranostaj třídy Raider je 150 metrů dlouhá válečná vesmírná loď elegantního dýkovitého vzhledu. Je to prostorná loď obsluhovaná posádkou 15 důstojníků, 77 poddůstojníků a 30 vojáků (minimální potřebná posádka je pilot + druhý pilot), poháněná 1 velkým a dvěma malými motory podsvětelného pohonu a hyperpohonem třídy 2 doplněným záložním hyperpohonem třídy 15.

Korveta Mlsný hranostaj je vyzbrojena duálními těžkými laserovými děly, turbolasery, iontovými děly a raketami. Vybavena je generátory deflektorního štítu, senzory dlouhého dosahu, sledovacími senzory, experimentální rušičkou, navigačním systémem, přistávacími vzpěrami a rampou a dalším vybavením.

Korveta Mlsný hranostaj je na pravé straně vybavena hangárem se dvěma stíhačkami TIE Defender.


Další články

Thunovský palác Praha propojuje prostor mezi zámeckými schody a Nerudovou ulicí.

Za studena vylisovaný olivový olej patří do středomořské kuchyně, patří k jejím pilířům.

Korálové ostrovy Maledivy vystupují nad mořskou hladinu jihozápadně od Srí Lanky. Výjimečné pláže Malediv, modrající se oceán a fascinující barvy korálů jsou přesně tím, co těmto ostrovům dodá letní atmosféru.

Od starověku lidem sloužící počítadlo abakus je kuličkové počitadlo.

Z Holandska pocházející Maasdamer je sýr oproti ementálu pružnější a vlhčí.

Svěže jarní kočičky do vázy jsou zelený kousek přírody na stole v domácnosti.

Pečené americké brambory podáváme doplněné tatarskou nebo i jinou vhodnou omáčkou.

Strom kaštanovník setý, který pochází z Malé Asie, plodí jedlé kaštany.

Řeka Mekong je ve své deltě rýži plodící obilnicí Vietnamu.

Hrad Bezděz nese odkaz Karla Hynka Máchy a symbolizuje půvaby Máchova kraje.

Ve studené kuchyni používaný arašídový olej se lisuje z arašídů.

Korveta Mlsný hranostaj slouží v imperiální flotile v roli ochrany proti stíhačkám, hlídkové činnosti a uplatnění nachází také při plnění celé řadě dalších úkolů.

Články:

Mechanizovaná, pomocí strojů realizovaná, sklizeň cukrové řepy, se provádí v cca čtyř až pěti denním předstihu před odvozem cukrové řepy ke zpracování.

Empírový zámek Boskovice stojí ve stejnojmenném městě v Jihomoravském kraji. Původní objekt kláštera z r. 1682 byl v letech 1819 až 1826 přestavěn do dnešní podoby empírového zámku. Kolem se nachází stylově upravený park.

Žlutě zbarvený lněný olej se řadí mezi tzv. zasychající oleje.

Slámově bíle zbarvený italský sýr Gorgonzola se vyrábí z kravského mléka a jeho původ hledejme ve stejnojmenném severoitalském městě Gorgonzola.

Korveta Mlsný hranostaj slouží v imperiální flotile v roli ochrany proti stíhačkám, hlídkové činnosti a uplatnění nachází také při plnění celé řadě dalších úkolů.

Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů