Oko

Porada s hraběnkou Bezbolestnou

Porada s hraběnkou Bezbolestnou dva roky po dobytí města terminátorů.

Lord Peťas: "Takže shrňme se v krátkosti aktuální stav vašeho hrabství, prosím hraběnko," kynu hraběnce Bezbolestné.

Hraběnka Bezbelestná: "Centrum města je v podstatě dokončeno, základní kostra dopravního systému je dokončena, o čemž jsi zajisté informován, dopravu realizuje imperiální železnice, ve vodní elektrárně vyrábí elekřinu část turbín a rozvodná síť elektrické energie funguje. Podle technologie fúzních reaktorů získané po Skynetu jsme dokončili výrobní závod na výrobu paliva do fúzních elektráren a spustili ho ve zkušebním režimu a dokončili jsme úspěšně testy ve zkušebním fúzním reaktoru. V okolí města jsme objevili několik dalších podzemních skladů s uloženými T-900 a co se týče surovin, v okolí města je spousta nalezišť vhodných k těžbě. Tohle místo má obrovský potenciál a já ho hodlám využít."

Lord Peťas: "Využijeme zkušenosti získané zkušebním provozem a jako prioritu nyní začneme budovat pod hrází elektárny výrobní závod na výrobu paliva do fúzních elektráren v opravdu velkém měřítku, který využije celý potenciál řeky. Současně začneme budovat potřebnou infrastrukturu pro fúzní energetiku. Vybudujeme výrobní závod na výstavbu fúzních elektráren a poté se pustíme do jejich stavby, v první fázi postavíte čtyři fúzní elektrárny v blízkosti města, později dvě další. Plánovaná kapacita výroby paliva vysoce překračuje potřeby vaší energetiky, přebytek budete dodávat nám a postíme se do výstavby dalších fúzních elektráren na území mého impéria. Jak jste navrhla, hraběnko, pověříme budováním fúzní energetiky T-X Carevnu, abyste se mohla naplno věnovat dalším projektům v rámci vašeho hrabství. Berme to pro ni jako zkoušku, zda se osvědčí. Impérium zajistí železniční dopravu v rámci hrabství a poskytneme vám potřebnou podporu. Vaše hrabství bude i nadále sproštěno povinnosti platit impériu daně. Od vás pak očekáváme připravenost poskytnout v případě potřeby impériu vojenskou pomoc a dodávky paliva pro fúzní elektrárny a dodávky komponent a materiálu pro vybudování a provoz fúzních elektráren stejného typu, které používá i vaše hrabství."

Hraběnka Bezbelestná: "Naše území skýtá množství nerostných zdrojů, které hodlám zašít těžit, toto bude můj úkol, na který se vrhnu, když budu mít uvolněné ruce delegováním úkolu budování fúzní energetiky T-X Carevně. Budu potřebovat spolupráci vybudováním dopravní infrastruktury, železničních tratí dopravujících vytěžené nerostné suroviny do zpracovatelských závodů a k dalšímu využití.

Lord Peťas: "impérium vašemu hrabství potřebnou podporu poskytne," přislíbil lord Peťas a uzavřel poradu slovy: "Pojďme se připojit k oslavě."

lord Peťas


Další články

Příběh Blaničtí rytíři se odehrává v České kotlině.

Z ocele postavená Eiffelova věž v Paříži tvoří nepřehlédnutelnou dominantu města.

Novomlýnská vodárenská věž byla vystavěna pro zásobování severní část Prahy vodou.

Dva stroje, co přejdou na červenou si spolu padly do noty.

Tenké destičky břidlice jako stavební materiál poskytují elegantní vzhled střechám.

Co je s Petrou, co se s ní děje?

Proslulá šikmá věž v Pise je zvonice chrámu v Pise. Její stavba začala v roce 1173, avšak vzhledem k naklonění zaviněnému měkkým podložím oproti původním plánům se opozdila.

Dobrodružství s Petrou v aréně, ke které vede cesta divočinou.

Svatý grál je artefakt, který se stal součástí evropské mytologie.

Štíhlá a vysoká kokosová palma je v tropech je skutečným symbolem hojnosti.

Porada s hraběnkou Bezbolestnou.

Články:

Osmažené cuketové řízky se naaranžují na talířích a při podávání doplní nejlépe vařenými brambory. Cítíte jejich vůni?

Krátký literární příběh Cameron Connorové a její malé dcery během procházky postapo městem.

Lehký a přitom pružný bambus je přírodní kompozitní materiál.

Porada s hraběnkou Bezbolestnou.

Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů